L.Kleiza kukliai prisidėjo prie pergalės prieš D.Songailos ekipą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Filadelfijos "76ers" (2 pergalės ir 10 nesėkmių) ekipa, kurioje rungtyniauja Darius Songaila, namuose 86:94 (26:25, 21:21, 24:23, 15:25) turėjo pripažinti Toronto "Raptors" (3 ir 9) su Linu Kleiza pranašumą.

D.Songaila per 6 minutes prametė visus tris dvitaškius, atkovojo kamuolį bei prasižengė.

Pralaimėjusiems Eltonas Brandas pelnė 27 taškus (8 atk. kam.), Jrue Holiday'us - 17 (6 atk. kam. 7 rez. perd.), Evanas Turneris - 11 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas pridėjo 10 taškų.

22 minutes ant parketo praleidęs L.Kleiza įmetė 3 taškus (1/7 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą.

Nugalėtojams Andre Bargnani surinko 30 taškų (7 atk. kam.), Sonny Weemsas - 25, Jose Calderonas - 12 taškų (8 rez. perd.).