L.Kleiza įmetė 12 taškų, bet „Raptors“ pralaimėjo

Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto „Raptors“ (22 pergalės ir 42 pralaimėjimas) klubas.

Sekmadienį Toronto krepšininkai svečiuose 73:76 (15:14, 19;15, 16;24, 23:23) turėjo pripažinti dešimtojoje pozicijoje Rytuose esančios Detroito „Pistons“ (24/40) komandos pranašumą.

Lietuvos krepšininkas savo klubui pelnė 12 taškų, gynyboje atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 5 pražangas. Per nepilnas 23 žaidimo minutes (22:49) L. Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

Rezultatyviai svečių gretose rungtyniavo DeMaras DeRozanas (16 tšk.), Gary'is Forbesas (10 tšk.) ir Edas Davidas (7 tšk.).

Po 19 taškų prie pergalės prisidėjo Brandonas Knightas ir Benas Gordonas, 9 - Tayshaunas Prince'as, 8 - Gregas Monroe (17 atkovotų kamuolių).

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Atlantos „Hawks“          -  Niujorko „Knicks“           112:113
Los Andželo „Lakers“      -  Oklahomos „Thunder“         114:106 (po 2 pratęsimų)
Majamio „Heat“            -  Hjustono „Rockets“           97:88
Šarlotės „Bobcats“        -  Sakramento „Kings“           88:114
Minesotos „Timberwolves“  -  „Golden State Warriors“      88:93
San Antonijaus „Spurs“    -  Klivlando „Cavaliers“       114:98
Denverio „Nuggets“        -  Orlando „Magic“             104:74
Los Andželo „Clippers“    -  Naujojo Orleano „Hornets“   107:98

Šiame straipsnyje: Linas KleizaToronto RaptorsNBA