L.Kleiza į varžovų krepšį įmetė aštuoniolika taškų

Antrą pralaimėjimą trečiose 2010-2011 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione nukrito Lino Kleizos Toronto "Raptors" klubas.

Pirmadienį svečiuose "Raptors" krepšininkai 108:111 (33:16, 29:35, 24:27, 22:33) nusileido į antrąją poziciją Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione pakilusiai Sakramento "Kings" (3 pergalės ir 1 pralaimėjimas) komandai, nors antrojo kėlinio pradžioje ir turėjo 18 taškų persvarą.

Starto penkete žaidęs lietuvis svečiams pelnė 18 taškų, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po keturis kartus suklydo bei prasižengė. Per beveik 34 su puse minutės (34:20) L. Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 8, 3 dvitaškius iš 8 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

28 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Andrea Bargnani, 24 - DeMaras DeRozanas, 13 - Jose Calderonas, po 6 - Reggie'is Evansas (19 atkovotų kamuolių) ir Sonny'is Weemsas.

Nugalėtojų gretose 23 taškais prie pergalės prisidėjo Tyreke'as Evansas, 17 - Beno Udrihas, 16 - DeMarcusas Cousinsas, 14 - Omri Casspi, po 9 - Carlas Landry'is bei Lutheris Headas.

Šiame straipsnyje: Linas KleizaRaptors