LKL: „Neptūnas“ laimėjo trilerį Šiauliuose ir pratęsė pergalių seriją

Aštuntąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (10/3) krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose po labai dramatiškos kovos 82:81 (21:22, 22:20, 18:18, 21:21) pranoko „Šiaulių“ krepšininkus ir dar labiau įsitvirtino trečioje vietoje.

Likus 3 minutėms, švieslentėje degė lygus rezultatas – 77:77, tačiau netrukus jį aikštės šeimininkų pusėn persvėrė Rolandas Alijevas. Nors Deividas Gailius tritaškiu išvedė „Neptūną“ į priekį, paskutinę rungtynių minutę „Šiauliai“ pradėjo turėdami minimalią persvarą (81:80).

Lemiamą smūgį varžovams sudavė Evaldas Dainys, aštriu prasiveržimu pelnęs taškus savo komandai. Vėliau šiauliečiai dar bandė kabintis į pergalę, tačiau svečiai gynyboje žaidė užtikrintai.

Nugalėtojų gretose geriausias buvo 18 taškų pelnęs Valdas Vasylius (5 atk. kam.), 11 įmetė D.Gailius, 10 – E.Dainys (5 rez. perd.), 9 – Vytautas Šarakauskas (8 atk. kam.).

„Šiaulių“ neišgelbėjo naudingas Aurimo Kiežo žaidimas (8/10 dvitaškiai, 9 atk. kam.), jo sąskaitoje 22 taškai, 12 pridėjo Lewisas Jacksonas (4 per. kam.), 10 – Vitalijus Liutychius (5/5 dvitaškiai, 5 atk. kam.), 9 – Laurynas Samėnas.

Šiame straipsnyje: LKLNeptūnasŠiauliai

klasko

klasko portretas
daugiausiai klaidu ir pridare dainys jau sitiek nesamoniu per visas rungtynes baisu mazeikai per mazai dave zaisti tai geriau zaidzia brodusas su runkausku ieina i aikstele dainys tai lauk tik kokia nesamone padarys ir taip per visas rungtynes lipa i medi manau per rungtynes 5 klaidos yra per daug geriau leisti gustui daugiau zaisti kad igautu pasitikejimo o vis tiek zaidzia protingiau.