LKL: Alytuje „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę

Kauno "Žalgirio" krepšininkai sutriuškino "Alytų", o Vilniaus "Sakalai" pratęsė kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Išvykoje rungtyniavę žalgiriečiai (22 pergalės/1 pralaimėjimas, 1 vieta) "Alytų" (5/18, 12) įveikė rezultatu 103:62 (27:7, 29:21, 26:11, 21:23). Nuo pat mačo pradžios kauniečiai tvirtai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir šeimininkams nesuteikė progų priartėti.

18 taškų "Žalgiriui" pelnė Martynas Pocius, 14 - Aleksandras Čapinas, po 13 pridėjo Travisas Watsonas ir Dainius Šalenga. Alytaus ekipoje rezultatyviausias buvo Andrius Aleksandrovas, surinkęs 24 taškus.

"Sakalai" (9/14, 9) namuose 96:54 (26:16, 21:15, 24:6, 25:17) sutriuškino Klaipėdos "Neptūną" (11/13, 7) ir bent iki rungtynių tarp Vilniaus "Perlo" bei Utenos "Juventus" pabaigos išsaugojo galimybes patekti tarp aštuonių geriausių komandų, po Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono pratęsiančių kovą atkrintamosiose varžybose.

Tiesa, "Perlo" pergalės atveju, paskutinįjį kelialapį į kitą etapą pelnytų ši sostinės komanda.

"Sakalų" gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Virginijus Sirvydis, "Neptūnui" 11 taškų surinko Simas Galdikas.

LKL reguliarusis sezonas šį šeštadienį finišuos rungtynėmis tarp Vilniaus "Lietuvos ryto" ir "Žalgirio".

Šiame straipsnyje: LKLŽalgiris