„Liverpool“ savo aikštėje įveikė „Aston Villa“

Pirmadienio vakarą Anglijoje buvo žaidžiamas dar vienas 16-ojo „Premier“ lygos turo susitikimas. Rungtynėse, vykusiose Liverpulyje, jėgas išmėgino vietos „Liverpool“ ir svečių Birmingemo „Aston Villa“ klubai. Pergalę rezultatu 3-0 šventė liverpuliečiai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau 14 rungtynių minutę, dėka tikslaus puolėjo Davido N'Gogo smūgio, išsiveržė į priekį.

Nepraėjus nė dviems minutėms, „raudonųjų“ saugas Ryanas Babelis nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino savo ekipos turimą rezultatą.

Daugiau įvarčių šiame kėlinyje pelnyta nebuvo ir abiejų komandų futbolininkai patraukė į rūbines.

Antrąją rungtynių dalį šeimininkai taip pat pradėjo sėkmingiau. To pasekoje, 55 minutę saugo Maxi Rodriguezo smūgiuotas kamuolys sudrebino priešininkų vartų tinklą.

Kaip po to paaiškėjo, tai buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse ir „Liverpool“ iškovojo įtikinamą pergalę.

„Liverpool“ 3 – 0 „Aston Villa“
14' [1 - 0] David N'Gog
16' [2 - 0] Ryan Babel
55' [3 - 0] Maxi Rodriguez