„Liverpool“ paskutinę minutę iš „Chelsea“ atėmė 2 taškus

Londono „Chelsea“ ekipa išvykoje nesugebėjo įveikti „Liverpool“ klubo ir prarado dar du svarbius taškus Anglijos „Premier“ lygoje. 34 turo rungtynėse „mėlynųjų“ ir „raudonųjų“ dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2, o mačo herojumi tapo paskutinę minutę įvartį pelnęs Luisas Suarezas.

Rungtynių aprašymas

Pirmasis kėlinys. Šeimininkų gerbėjai nušvilpia Fernando Torresą. Kol kas aktyviau rungtyniauja „Liverpool“ komandos futbolininkai. Per penkias minutes liverpuliečiai susikūrė dvi pusproges.

Iniciatyvą į savo rankas perima svečiai, bet trenerio Rafaelio Benitezo auklėtiniai prie varžovų vartų nesugeba sukurti nieko pavojingo. Londono ekipai trūksta tikslumo atliekant perdavimus.

Pirmas rimtas išbandymas šeimininkų komandos vartininkui Pepe Reinai. Po puikaus Edeno Hazardo perdavimo smūgį iš toli atlieka Ramiresas, bet su brazilo smūgiu vartų sargas iš Ispanijos susitvarko.

27 minutę Juanas Mata atlieka idealų perdavimą nuo kampinio gairelės, po kurio tikslų smūgį į viršutinį vartų kampą atlieka Oscaras. Brazilas išveda Londono komandą į priekį ir rezultatas tampa 1-0.

Po praleisto įvarčio Liverpulio ekipos futbolininkai žaidžia kur kas aktyviau ir spaudžia varžovus jų aikštės pusėje. Deja, Londono klubo spaudimas kol kas šeimininkams naudos neatneša.

„Liverpool“ komandos nariai klysta lygiose vietose. Prarasdami kamuolius liverpuliečiai leidžia varžovams surengti pavojingas atakas, kurios verčia nerimauti „raudonųjų“ gerbėjus.

Pirmą kartą šiame susitikime darbo turi ir Londono klubo vartininkas Petras Čechas. L.Suarezas priešininkų baudos aikštelėje išnyra tarp svečių gynėjų ir smūgiuoja į vartus. Deja, čekas užtikrintai atremia urugvajiečio smūgį.

Antrasis kėlinys. „Liverpool“ ekipa nieko nelaukusi „griebia jautį už ragų“ ir kuria pavojingus epizodus prie svečių vartų.  Per pusantros minutės Liverpulio klubas turėjo bent kelias realias galimybes rezultatą išlyginti.

52 minutę L.Suarezas atlieka tikslų perdavimą po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Danieliui Strurridge'ui, o pastarsis nedvejodamas muša įvartį į savo buvusios komandos vartus. Rezultatas tampa lygus 1-1.

L.Suarezas savo baudos aikštelėje žaidžia ranka ir teisėjas skiria vienuolikos metrų baudinį. Jį be didesnio vargo realizuoja E.Hazardas ir svečiai dar kartą išsiveržia į priekį.

Šeimininkams niekaip nepavyksta atsikratyti netikslių perdavimų. Aikštės viduryje klysta net tokie patyrę futbolininkai kaip Stevenas Gerrardas.

„Liverpool“ komanda kuria vis pavojingesnius epizodus prie varžovų ekipos vartų, bet Londono klubui pavyksta apsiginti ir pavojų neutralizuoti.

Jonjo Shelvey „įvažiuoja“ į Oscarą. Pastarajam reikalinga medicininė pagalba, tuo tarpu vos po keitimo aikštėje pasirodžiusiam anglui rodoma geltona kortelė.

Neseniai geltoną kortelę prieš save išvydęs J.Shelvey neišnaudoja šimtaprocentinės progos, todėl saugas ir jo komandos draugai griebiasi už galvos.

Rungtynių teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo net šešias minutes. Būtent tiek laiko lieka Liverpulio ekipai rezultatą išlyginti.

Paskutinę teisėjo pridėtą minutę rezultatą lygina L.Suarezas. D.Sturridge'as randa baudos aikštelėje urugvajietį, o šis tiksliu smūgiu galva siunčia kamuolį į varžovų vartų tinklą. Svečiams pelnyti dar vieną įvartį laiko nelieka, todėl šiame susitikime fiksuojamos lygiosios 2-2.