Lietuvos teniso čempionate aiškūs pusfinalio dalyviai

Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje vykstančiame Lietuvos vyrų vasaros teniso čempionate antradienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros.

Vilniečiui Augustui Radžiukynui nepavyks apginti pernai iškovoto Lietuvos teniso čempiono titulo. Jis ketvirtfinalyje 4:6, 1:6 pralaimėjo kauniečiui Aurimui Karpavičiui.

Pusfinalio mače trečiadienį A. Karpavičius susitiks su pirmąja turnyro rakete Gvidu Sabeckiu, kuris ketvirtfinalyje 6:2, 6:0 sutriuškino Skirmantą Mačinską.

G. Sabeckis yra vienintelis ATP reitingą turintis šių metų Lietuvos čempionato dalyvis.

Kitame pusfinalyje susitiks vilnietis Algirdas Draugelis ir Kasparas Žemaitėlis iš Kauno. A. Draugelis ketvirtfinalio susitikime 6:4, 5:7, 6:1 įveikė Simą Malakauską, o K. Žemaitėlis 6:4, 6:7 (4:7), 6:3 nugalėjo Aleksą Tverijoną.

Pusfinalio mačai bus žaidžiami trečiadienį, o 2012 metų Lietuvos teniso čempionas paaiškės ketvirtadienį.

Lietuvos čempionato nugalėtojui atiteks vardinis kvietimas į liepos pabaigoje Vilniuje prasidėsiantį ITF Futures serijos Prezidento taurės turnyrą. Finalą pirmenybėse pralaimėjęs tenisininkas įgis teisę dalyvauti Prezidento taurės turnyro kvalifikacinėse varžybose.