Lietuvos stalo teniso čempionais tapo I.Venslavičiūtė bei A.Udra

Laikinojoje sostinėje sekmadienį baigėsi 82-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kurio vyrų bei moterų varžybose dalyvavo po 32 sportininkus.

Šių metų moterų Lietuvos stalo teniso čempione tapo panevėžietė Ieva Venslavičiūtė. I.Venslavičiūtė šiuo titulu džiaugiasi jau antrąjį karta. Finale dukart čempionė po atkaklios kovos 4:3 (4:11, 6:11, 11:1, 9:11, 11:9, 11:4, 11:9) įveikė vilnietę Eglę Stuckytę.

Trečiąją vietą pirmenybėse pasidalijo praėjusiųjų metų čempionė Ieva Jucevičiūtė (Vilnius) bei Eglė Orlovaitė (Vilnius).

Tuo tarpu klaipėdietis Alfredas Udra iškovotu aukso medaliu džiaugėsi pirmą kartą. Jis finale 4:2 (11:8, 11:4, 11:4, 6:11, 11:7) nugalėjo Algirdą Skirgailą.

Trečiąja pozicija tenkinosi Denisas Stankevičius (Kaunas) ir Tomas Mikutis (Šilalės raj.).

I. Venslavičiūtė tapo ne tik vienetų, bet ir moterų bei mišrių dvejetų čempione.

Moterų dvejetų finale I. Venslavičiūtė ir Auksė Gecevičiūtė (Vilnius) 3:1 (11:9, 11:7, 4:11, 13:11) privertė pasiduoti vilniečių duetą E. Stuckytę ir I. Jucevičiūtę.

Trečios šiose varžybose liko kaunietės Vitalija Venckutė ir Ugnė Baskutytė bei vilnietės Aistė Macaitė ir Aušra Stirbytė.

Čempionų titulu vyrų dvejetų varžybose tapo Vytas Rybakas (Vilkaviškis) ir Kęstutis Žeimys (Kybartai). Sportininkai finale 3:2 (4:11, 12:10, 8:11, 11:8, 11:6) įveikė vilniečius Algirdą Skirgailą ir Darių Banį.

Treti vyrų dvejetuose liko Arnoldas Domeika (Mažeikiai) ir Marius Bučys (Mažeikiai) bei Valdas Martinkus (Panevėžys) ir Tomas Mikutis (Šilalės raj.).

Mišrių dvejetų turnyre I. Venslavičiūtė triumfavo poroje su kauniečiu Matu Skuču, finale 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9) nugalėjo E.Stuckytę ir Arnoldą Domeiką (Mažeikiai).

Treti liko T. Mikutis ir A.Stirbytė bei K.Žeimys ir V.Venckutė.