Lietuvos stajeriai 10 km bėgo Lenkijoje

Lenkijoje, Ščecino Stargorode, penki Lietuvos stajeriai dalyvavo sezono atidarymo varžybose „Memorial Winanda Osinskiego”.

10 kilometrų bėgo olimpietės Živilė Balčiūnaitė bei Rasa Drazdauskaitė, jaunosios Vaida Žūsinaitė, Evelina Uševaitė, vyrams atstovavo Marius Diliūnas.

Geriausiai sekėsi R.Drazdauskaitei, kuri finišavo 4-oji (34 min. 48 sek.), Ž.Balčiūnaitė užėmė penktąją vietą (35 min. 54 sek.). V.Žūsinaitė liko devinta (36 min. 15 sek.), E.Uševaitė - dvylikta (38 min. 18 sek.). Nugalėjo ukrainietė Olga Kalendrova-Očal (34 min. 22 sek.), aplenkusi lenkę Agniezską Jerzyk (34 min. 35 sek.) ir baltarusę Anastasiją Padalinską (34 min. 42 sek.).

M.Diliūnas distanciją įveikė per 31 min. 14 sek. ir tarp 200 dalyvių užėmė 19-ąją vietą. Nugalėjo ukrainietis Michailas Iverukas (29 min. 02 sek.).

Anot Ž.Balčiūnaitės ir V.Žūsinaitės trenerio Romo Sausaičio, tai buvo tie rezultatai, kokių jis ir tikėjosi. „Živilė treniruotis pradės tik nuo gegužės, tai buvo atsistatymo proceso po Romos maratono dalis. Be to, dvi savaites jai skaudėjo gerklę ir Živilė beveik nesitreniravo. R.Drazdauskaitės treneris Česlovas Kundrotas taip pat patenkintas rezultatu”, - sakė R.Sausaitis.

Kone 800 kilometrų iki varžybų vietos Lietuvos stajeriai vyko automobiliais. Prie vieno iš jų vairo sėdėjo ir Ž.Balčiūnaitė.

Šiame straipsnyje: Ž.Balčiūnaitėdrazdauskaitė