„Lietuvos rytas“ - „Šiauliai“ 99:77

Trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono varžybose iškovojo čempionų titulą ginantis Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai šeštdienį namuose 99:77 (29:20, 12:25, 33:19, 25:13) įveikė „Šiaulių“ klubą, rašo basketnews.lt.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lietuvos rytas“ ir pirmoje rungtynių dalyje susikrovė 11 taškų persvarą (35:26). Rankų nenuleidę svečiai sukandę dantis mažino skirtumą ir 15 rungtynių minutę sugebėjo persverti rungtynių rezultatą savo naudai (37:36). Sėkmingas Deivydo Gailiaus žaidimas šiauliečiams leido į rungtynių pertrauką išeiti turint 4 taškų pranašumą (41:45).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo žaidimu taškas į tašką, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ susikrovė 10 taškų pranašumą (71:61). Sutrikę „Šiauliai“ paskutiniame rungtynių ketvirtyje rimčiau pasipriešinti nesugebėjo ir leido „Lietuvos rytui“ didinti persvarą ir vėliau solidžiu skirtumu iškovoti dar vieną pergalę.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 23 (6/9 tritaškių), Dejanas Borovnjakas 22 (9/12 dvit.), Artūras Jomantas 19 (5 rez.perd.), Steponas Babrauskas 11 (8 atk.kam.), Donatas Zavackas 10 (10 atk.kam), Milko Bjelica 9, Lukas Brazdauskis 3, Vidas Ginevičius 2.

„Šiauliai“: Deivydas Gailius 21 (8/11 dvit.), Derrickas Low 11, Vytautas Šarakauskas, Arvydas Šikšnius 10, Mindaugas Žukauskas, Raitis Grafas 9, Vaidotas Volkus 6, Vaidas Pauliukėnas 1.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasŠiauliai