„Lietuvos rytas“ nušlavė LKL autsaiderę „Palangą“

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5/2) klubas, kuris išvykoje 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18) sutriuškino autsaiderius Palangos „Palangos Triobet“ (0/13) krepšininkus.

Svečiai rungtynes pradėjo tokiu penketu: Nemanja Nedovičius, Renaldas Seibutis, Simas Buterlevičius, Artūras Jomantas ir Dejanas Ivanovas. Pirmuosius susitikimo taškus pelnė S.Buterlevičius - 0:2. R.Seibučio ir N.Nedovičiaus metimai suteikė sostinės ekipai keturių taškų persvarą (6:10). „Lietuvos rytas“ padidino rungtynių tempą ir susikrovė 10 taškų pranašumą (10:20, 9 min.).

Antrasis kėlinys prasideda vilniečių tritaškiais (12:26), pasižymi ir aukštaūgis T.Zubčičius (19:32). Sostinės klubas surengė greitą ataką - jos smaigalyje atsidūręs D.Ivanovas sudrebino „Palangos“ krepšį galingu dėjimu. Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ priekyje - 21:40.

D.Maskoliūno auklėtiniai neketino atsipalaiduoti ir trečiame ketvirtyje. Skirtumas vis augo ir priartėjo prieš 30 taškų ribos (34:61). Paskutiniame kėlinyje T.Zubčičius toliau rinko taškus, o „Lietuvos rytas“ pasiekė dar vieną pergalę Lietuvos čempionate (52:87).

„Lietuvos rytas“: T.Zubčičius 31 (22 min., 11/15 dvitaškiai, 9 atk. kam.), R.Seibutis 12, J.Blūmas 11, S.Buterlevičius ir N.Nedovičius (5 rez. perd.) po 7, D.Ivanovas 6 (6 atk. kam.), S.Babrauskas 5, D.Dulkys 4, E.Bendžius ir D.Redikas po 2, M.Palacio (12 min.) ir A.Jomantas (17 min., 9 atk. kam.) po 0.

„Palanga Triobet“: M.Konate 13 (11 atk. kam.), E.Kubilius 9, J.Porteris (3/11 dvitaškiai, 14 atk. kam.), M.Mockevičius (6 kld.) ir G.Wrightas po 7.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasPalangaLKL