„Lietuvos rytas“ krito Šiauliuose

Vilniaus "Lietuvos rytas" patyrė pirmąjį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) varžybose. Vilniečius rezultatu 107:100 (36:21, 21:27, 28:28, 22:24) pranoko "Šiaulių" komanda.

Namuose rungtyniavę šiauliečiai į priekį išsiveržė po įspūdingai puolime sužaisto pirmojo kėlinio, per kurį pelnė 36 taškus.

Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms svečiai buvo priartėję prie varžovų iki 4 taškų skirtumo, tačiau trenerio Rimo Kurtinaičio auklėtinių pastangos paskutinėmis akimirkomis perlaužti mačo eigą buvo nesėkmingos.

"Šiaulius" į priekį vedė taiklūs Arvydo Šikšniaus, surinkusio 28 taškus, metimai. 21 tašką prie pergalės pridėjo Mindaugas Kuzminskas, 20 - Derrickas Low.

"Lietuvos ryto" neišgelbėjo po peties traumos atsigavęs ir komandoje debiutavęs Igoris Miloševičius, kuris jau pirmosiose savo rungtynėse pelnė 14 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Po 21 tašką į savo sąskaitas įsirašė Kenanas Bajramovičius ir Donatas Zavackas.

Nepaisant nesėkmės, vilniečiai (13 pergalių/1 pralaimėjimas) išliko antroje BBL turnyrinės lentelės vietoje. "Šiauliai" (8/6) pakilo į ketvirtą poziciją.

Kitose BBL rungtynėse sekmadienį Kėdainių „Nevėžis“ išvykoje pralaimėjo Liepojos „Lauvas“ (Latvija) komandai 63:85 (14:30, 11:7, 18:21, 20:27). Egidijus Dimša svečiams pelnė 18, Mantas Simonavičius ir Darius Šilinskis - po 13 taškų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Klavs Ansons, surinkęs 16 taškų.

Rygos VEF (Latvija) krepšininkai namie pranoko Talino „Kalev/Cramo“ (Estija) komandą 96:88.

Šiame straipsnyje: BBLLietuvos rytas