„Lietuvos rytą“ pratęsimo pabaigoje paskandino D.Motiejūnas

VTB Vieningosios lygos B grupės rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (4 ir 3) klubas svečiuose 73:74 (11:9, 25:21, 6:14, 21:19, 10:11) nusileido Tomo Pačėso treniruojamai Gdynės „Asseco Prokom“ (3 ir 6) komandai su Donatu Motiejūnu.

Pirmasis kėlinys vyko labai nerezultatyviai. Abi komandos daugiausiai dėmesio skyrė gynybai. Puolime vilniečių dvitaškiai skriejo pro šalį, o lenkai dažnai klydo. Renaldo Seibučio dvitaškis leido „Lietuvos rytui“ po pirmojo kėlinio pirmauti 11:9.

Antrajame ketvirtyje pirmieji savąjį puolimą išjudino Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai, kurie po spurto 6:1 atitrūko – 24:17. Likus rungtyniauti 1,5 minutės svečiai tebepirmavo (33:25), tačiau „Asseco Prokom“ pelnė 5 taškus be atsako ir priartėjo – 30:33. Paskutinėmis sekundėmis tritaškį pataikęs Tyrese‘as Rice‘as „Lietuvos rytui“ leido į ilgąją pertrauką išeiti geresnės nuotaikos – 36:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje Steponas Babrauskas įmetė tritaškį ir leido dar labiau atitrūkti svečiams – 39:32. Tuomet „Lietuvos rytas“ įkrito į labai gilią duobę ir per 8 minutes nesugebėjo pasižymėti, o tuo pasinaudoję T.Pačėso auklėtiniai išsiveržė į priekį – 41:39. Lenkai pirmavo ir po trisdešimties žaidimo minučių – 44:42.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Lenkijos čempionai nežymiai pirmavo (58:55), bet „Lietuvos rytas“ spurtavo 8:0 ir likus žaisti 2 minutes buvo geresnėje padėtyje – 63:58. Oliverio Lafayetto‘o tritaškis ir Donato Motiejūno baudos metimai vėl atstatė pusiausvyrą – 63:63. Prasidėjus paskutinei minutei abi komandos apsikeitė netiksliomis atakomis, o paskutinė tokia buvo lenkų, palikusi vilniečiams 11 sekundžių. T. Rice‘o metimas, galėjęs išplėšti pergalę, skriejo pro šalį – 63:63.

Pratęsimą 5 taškais pradėjo lenkai (68:63), bet Steponas Babrauskas atsakė tritaškiu – 66:68. J. Blassingame‘as atsakė dvitaškiu (70:66), o „Lietuvos rytui“ suklydus D. Motiejūnas realizavo abi baudas – 72:66. Prieš prasidedant paskutinei minutei Lawrence‘as Robertsas pataikė labai svarbų tolimą metimą (69:72), o pavykus apsiginti T. Rice‘as realizavo abi baudas – 71:72. Maža to, Adamas Hryčaniukas kovodamas dėl kamuolio prasižengė, o L. Robertsas sumetęs abi baudas išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį – 73:72. Lemiamos šeimininkų atakos metu D. Motiejūnas pataikė dvitaškį (74:73), o per likusias 6 sekundes T. Rice‘as spėjo išmesti kamuolį iš vidutinio nuotolio, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

„Lietuvos rytas“: T.Rice'as 19 (7 rez. perd.), S.Babrauskas ir R.Seibutis po 12, L.Robertsas 11, A.Jomantas 6, J.Valančiūnas 5 (7 atk. kam.), P.Samardžiskis ir M.Katelynas po 4.

„Asseco Prokom“: D.Motiejūnas 16 (4/9 dvitk. 0/3 tritaš. 8/11 baud. 5 atk. kam.), O.Lafayette'as 14, J.Blassingame'as 13, P.Frasunkievičius 11.

Šiame straipsnyje: Asseco ProkomLietuvos rytas

Oi

Oi portretas
oi oi ,,paskandino", pasisekė įmest, tai ir išvargo pergalę po pratęsimo. Ką čia Kauno GaiDieną rašinėja ???