Lietuvos penkiakovininkai pateko į pasaulio taurės etapo finalą

Visi keturi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės vyrai iškopė į Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančio penktojo pasaulio taurės etapo varžybų finalą bei šeštadienį kovos dėl medalių.

Sėkmingiausiai ketvirtadienį startavo Andrejus Zadneprovskis, su 4404 taškais laimėjęs 29-ių dalyvių A grupės varžybas. Jis užėmė pirmą vietą fechtavimosi (968 tšk.) rungtyje, buvo ketvirtas (1316 tšk.) plaukdamas ir tenkinosi devynioliktąja pozicija (2120 tšk.) krosas bei šaudymo dvikovės varžybose.

Septintas šioje grupėje su 4308 taškais buvo Edvinas Krungolcas (fechtavimasis - 1036 tšk., plaukimas - 1220 tšk., krosas ir šaudymas - 2216 tšk.).

C grupėje aštuntą vietą tarp 29-ių dalyvių užėmė 4356 taškus surinkęs Tomas Makarovas (fechtavimasis - 924 tšk., plaukimas - 1252 tšk., krosas ir šaudymas - 2180 tšk.), o 28-ių dalyvių B grupėje vienuoliktas su 4316 taškų liko Justinas Kinderis (fechtavimasis - 936 tšk., plaukimas - 1220 tšk., krosas ir šaudymas - 2160 taškų).

Šiame straipsnyje: Penkiakovė