Lietuvos moterų krepšinio lyga: be pralaimėjimų – dvi ekipos

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate ketvirtąsias pergales iškovojo Kauno „VIČI-Aistės“ bei Mykolo Romerio universiteto ekipa.

„VIČI-Aistės“ be didesnio vargo 74:38 (16:10, 22:6, 15:6, 21:16) nugalėjo „LKKA-Aisčių“ krepšininkes. 17 taškų nugalėtojoms pelnė Aušra Bimbaitė, 11 - Indrė Dudėnaitė, 10 - Rima Valentienė. LKKA komandoje išsiskyrė Santa Okockytė - 12 taškų ir Jolanta Marmienė - 10 taškų.

Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkės svečiuose 79:76 (18:15, 22:24, 15:21, 24:16) nugalėjo Kauno „Laisvę-KRS“. Įtampos viršūnę ekipos pasiekė paskutinę dvikovos minutę. Po „Laisvės-KRS“ žaidėjos Jurgos Budrytės baudos metimų skirtumas buvo sumažėjęs iki minimumo – 73:74, bet Diana Žintikaitė pelnė dvitaškį. Ligita Kinkevičienė galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tolimas metimas tikslo nepasiekė, o Sigitos Galdikaitės ranka nedrebėjo - du taiklūs jos baudų metimai padidino MRU persvarą iki 78:73. „Laisvės KRS“ viltis buvo atgaivinęs Mantės Kvederavičiūtės tritaškis bei tik vienas iš dviejų taiklus MRU puolėjos Linos Aglinskaitės baudos metimas, likus žaisti mažiau nei 10 sekundžių. Deja, pratęsimą išplėšti galėjęs dar vienas tolimas M.Kvederavičiūtės šūvis tikslo nepasiekė.

„Laisvei-KRS“ M.Kvederavičiūtė ir J.Budrytė pelnė po 22 taškus, L.Kinkevičienė - 11. MRU komandai L.Aglinskaitė pelnė 22 taškus, S.Galdikaitė - 18, Šarūnė Pavilionytė - 13 taškų.

Komandų rikiuotė: 1. Kauno „VIČI-Aistės“ (4 pergalės, 0 pralaimėjimų), 2. Vilniaus MRU (4, 0), 3. Kauno „LKKA-Aistės“ (3, 2), 4. Kauno „Laisvė-KRS“ (2, 3), 5. Klaipėdos „Lemminkainen“ (2, 2), 6. „Utena“ (1, 4), 7. Šiaulių „Rūta“ (0, 5).

Šiame straipsnyje: Viči-AistėsLaisvė-KRS