Lietuvos lengvosios atletikos čempionate pagerintas šalies rekordas

Sekmadienį Kaune S. Dariaus ir S. Girėno stadione baigėsi dvi dienas trukęs 89-asis atvirasis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.

Čempionatą vainikavo šalies rekordas, kurį šuolių su kartimi sektoriuje pagerino kaunietė Rolanda Demčenko. Ji pirmuoju bandymu įveikė 3,91 m aukštį ir vos 1 cm pagerino šešis metus Editai Grigelionytei priklausiusį Lietuvos rekordą.

Sidabrą šioje rungtyje iškovojo kaunietė Vitalija Dejeva (2.80 m), bronzą - šiaulietė Almina Mickutė (2.40 m).

Vos vieno centimetro pritrūko iki olimpinio A lygio normatyvo trišuolininkui iš Vilniaus Dariui Aučynai. Jis nuskriejo 16,84 m ir, pagerinęs asmeninį rekordą, net 1,15 m aplenkė antroje vietoje likusį kaunietį Andrių Gricevičių.

Bronza atiteko kitam laikinosios sostinės atstovui Mantui Diliui - 15,58 m.

Iš viso sekmadienį buvo išdalinta 18 medalių komplektų:

Moterys -
200 m -
1. Agnė Šerkšnienė (Kaunas)                   23.63 sek.
2. Eva Misiūnaitė (Kaunas)                    24.13
3. Silvestra Malinauskaitė (Vilnius)          24.68
800 m -
1. Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai)              2:04.97
2. Loreta Kančytė (Kaunas, Alytus)          2:14.31
3. Rita Balčiauskaitė (Vilnius)             2:15.31
5000 m -
1. Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus)       16:25.72
2. Milda Vilčinskaitė (Kaunas)             17:36.98
3. Gytė Norgilienė (Klaipėda)              17:55.37
400 m barjerinis bėgimas -
1. Eglė Staišiūnaitė (Klaipėda)               57.39
2. Irma Mačiukaitė (Pasvalys)               1:01.24
3. Agnė Abramavičiūtė (Vilnius)             1:02.62
Trišuolis -
1. Jolanta Verseckaitė (Vilnius)              13.52 m
2. Jana Nosova (Kaunas)                       13.13
3. Asta Daukšaitė (Šiauliai)                  12.74
Kūjo metimas -
1. Sandra Mišeikytė (Klaipėda)                46.00
2. Jūratė Domeikaitė (Marijampolė, Vilnius)   40.79
3. Justina Juškevičiūtė (Kaunas)              39.91
Ieties metimas -
1. Lina Mūze (Latvija)                        61.04
2. Indrė Jakubaitytė (Kaunas)                 53.37
3. Simona Dobilaitė (Kaunas)                  48.88
estafetė 4x400 m -
1. Vilnius                                  3:53.58
(A.Ganytė, V.Musvydaitė, J.Vaišnoraitė, A.Abramavičiūtė)
2. Tauragė                                  4:01.52
3. Vilnius-Alytus                           4:06.17.
Vyrai -
200 m -
1. Žilvinas Adomavičius (Kaunas)              21.84 sek.
2. Mantas Norvilas (Klaipėda)                 22.17
3. Gediminas Kučinskas (Šiauliai)             22.24
800 m -
1. Vitalij Kozlov (Vilnius)                 1:50.07
2. Petras Gliebus (Vilnius, Trakai)         1:52.98
3. Juozas Gliebus (Vilnius, Trakai)         1:53.23
5000 m -
1. Martynas Stanys (Vilnius)               14:48.21
2. Mindaugas Viršilas (Kauno r.)           15:01.18
3. Remigijus Kančys (Kaunas, Alytus)       15:34.02
400 m barjerinis bėgimas -
1. Silvestras Guogis (Vilnius)                50.76
2. Artūras Janauskas (Klaipėda)               54.83
3. Rimvydas Smilgys (Panevėžys)               54.94
Šuoliai su kartimi -
1. Mareks Arents (Latvija)                     5.20 m
2. Irmantas Lianzbergas (Šiauliai)             4.50
3. Ernestas Vėsa (Kaunas)                      4.40
Kūjo metimas -
1. Tomas Juknevičius (Panevėžys)              64.19
2. Andrius Stankevičius (Marijampolė)         51.77
3. Donatas Lingevičius (Alytus)               49.61
Ieties metimas -
1. Nerijus Lučkauskas (Kaunas)                65.92
2. Tomas Kirielius (Kaunas)                   65.03
3. Aivaras Nekrošas (Kaunas)                  62.43
estafetė 4x400 m -
1. Vilnius-Šiauliai                         3:17.38
(D.Verkovski, G.Kučinskas, D.Pavliukovičius, V.Kozlov)
2.Vilnius                                   3:18.54
3. Kaliningradas                            3:19.12
Komandos -
I miestų grupė -
1. Kaunas                                    48 878 tšk.
2. Vilnius                                   47 851
II miestų grupė -
1. Klaipėda                                  26 303
2. Šiauliai                                  20 509
3. Alytus                                     9 783
Rajonai -
1. Švenčionys                                 7 513
2. Marijampolė                                6 643
3. Pasvalys                                   6 226
Klubai -
1. „COSMA“                                    8 756
2. „Atletas“                                  8 196
3. „Beržyno žiogelis“                         7 477



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių