Lietuvos krepšininkų nesėkmė Jaunimo olimpinėse žaidynėse

Pirmąją nesėkmę pirmosiose jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinėse žaidynėse Singapūre patyrė Lietuvos jaunieji krepšininkai.

Trečiosiose turnyro (3 prieš 3; 2 kėliniai po 5 min.) penkių ekipų B grupės rungtynėse lietuviai antradienį 31:33 (24:12) nusileido Egipto ekipai, nors po pirmojo kėlinuko pirmavo net 12-os taškų skirtumu.

11 taškų į varžovų krepšį įmetė Rokas Narkevičius, 9 - Mantas Mockevičius, 7 - Marijus Užupis, 4 - Martynas Paliukėnas.

Trečiadienį lietuviai ilsėsis, o ketvirtadienį lemiamą grupės susitikimą žais su Argentinos trijule, kuri antradienį 24:21 (16:12) įveikė Irano ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Lietuva             3 2 1  93:65  5
2. Argentina           2 2 0  51:37  4
3. Iranas              3 1 2  66:71  4
4. Egiptas             2 1 1  54:58  3
5. Panama              2 0 2  30:60  2

Kovą dėl medalių tęs dvi geriausios grupės komandos.

Šiame straipsnyje: jaunimo olimpinės žaidynės