Lietuvos krepšininkai ketvirtfinalyje susitiks su kinais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei olimpiados ketvirtfinalyje teks kautis su Jono Kazlausko treniruojama Kinijos rinktine. Tai paaiškėjo po to, kai paskutinėse savo grupės rungtynėse kinai 77:91 (15:27, 9:19, 30:23, 23:22) nusileido graikams ir savo grupėje liko ketvirti.

Tuo metu graikai užėmė trečią vietą grupėje ir ketvirtfinalyje žais prieš Argentinos rinktinę. Ketvirtfinaliai bus žaidžiami trečiadienį.

Rungtynėse prieš kinus graikai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, kai spurtavo 10:0 ir besibaigiant ketvirčiui pirmavo 27:13. Išnaudodami kinų gynybos spragas po krepšiu, europiečiai antrame kėlinyje toliau varė į neviltį šeimininkus - 41:19.

Įpusėjus rungtynėms graikai pirmavo 46:24, tačiau Jono Kazlausko auklėtiniai nebuvo linkę kapituliuoti. Ženkliai pagerinę tritaškių pataikymą, kinai trečiajame kėlinyje sugebėjo priartėti iki 10 taškų - 48:58.