Lietuvos karatistai dar kartą pavergė Europą

Lietuvos kiokušin karatė meistrai dar kartą įrodė savo meistriškumą ir jėgą visai Europai Ispanijoje vykusiame senojo žemyno čempionate.

Lietuvos moterų rinktinė triumfavo visose svorio kategorijose, o vyrų varžybose Europos čempionu tapo Donatas Imbras prestižiškiausioje svorio kategorijoje – supersunkiasvorių Lietuvos kiokušin karatė meistrai dar kartą įrodė savo meistriškumą ir jėgą visai Europai.

Lietuvos moterų rinktinė triumfavo visose svorio kategorijose, o vyrų varžybose Europos čempionu tapo Donatas Imbras prestižiškiausioje svorio kategorijoje – supersunkiasvorių (per 90 kg). Jis finale nugalėjo komandos draugą Luką Kubilių iš Klaipėdos ir atsirevanšavo jam už pralaimėjimą Lietuvos pirmenybėse. Tai – ketvirtasis D.Imbro Europos čempiono titulas.

Tik finale suklupo vilniečiai Andžejus Milevskis (iki 80 kg) ir Darius Gudauskas (iki 90 kg).

Moterų varžybose tokios sėkmės, kai lietuvės triumfavo visose svorio kategorijose, iki šiol nebuvo buvę.

Europos čempionėmis tapo vilnietė Rita Pivoriūnaitė (iki 55 kg) ir kaunietės Inga Mikštaitė (iki 65 kg) bei Margarita Čiuplytė (iki 65 kg).

Kitais metais Europos čempionatas vyks Vilniuje.

Šiame straipsnyje: kiokušin karate