Lietuvos jaunimo rinktinė Baltijos taurės varžybas pradėjo pergale

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė pirmose Baltijos taurės rungtynėse Marijampolėje 2:1 pranoko Latvijos bendraamžius.

Lietuviai nuo rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą ir jau 9 min. latvių vartų skersinį sudrebino Povilo Krasnovskio galva muštas kamuolys. Latviai surengė pora pavojingų kontratakų, tačiau jos baigdavosi smūgiais šalia Vytauto Černiausko ginamų vartų. 31 min. puikią progą po Mariaus Papšio perdavimo turėjo Arvydas Novikovas, tačiau jam nepavyko pergudrauti varžovų vartininko Jevgenijs Sazonovs – šis atrėmė smūgį kojomis.

Po dviejų minučių latvių vartų sargas atrėmė dar vieną A.Novikovo smūgį iš toli, tačiau Lietuvos rinktinė išsaugojo kamuolį, ir po Eivino Zagursko perdavimo iš krašto P.Krasnovskis galva nukreipė kamuolį į tinklą – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko apylygis žaidimas ir po vieno latvių kampinio kamuolys pavojingai praskriejo šalia Lietuvos jaunimo rinktinės vartų. Tačiau vėliau lietuviai visiškai perėmė iniciatyvą ir rengė vieną pavojingą ataką po kitos, o varžovų vartininkas J.Sazonovs nuolat turėjo gelbėti savo komandą.

76 min. Lietuvos jaunieji futbolininkai pagaliau pasiekė tikslą – M.Papšys baudos aikštelėje išvengė nuošalės ir griūdamas galva pasiuntė kamuolį į vartus. Rungtynių pabaiga šeimininkams buvo nervinga - 90 minutę po grubios klaidos gynyboje smūgiu iš arti latvių atsilikimą sumažino Daniils Turkovs.

Šeštadienį Marijampolėje žais latvių ir estų jaunimas, o sekmadienį Lietuvos jaunimo rinktinė turės galimybę iškovoti Baltijos taurę rungtynėse su Estija.