Lietuvos jauniesiems boksininkams - trys medaliai

Vokietijoje įvykusiame 15-ajame tarptautiniame jaunimo (iki 19 metų) bokso turnyre „Brandenburg Cup“ sidabro medalį iškovojo geriausiuoju 2009 m. Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) perspektyvinės pamainos sportininku išrinktas šilutiškis Evaldas Petrauskas.

Trenerių Vinco Murausko ir Vladimiro Bajevo auklėtinis svorio kategorijos iki 60 kg varžybose 6:0 įveikė turką Huseiną Karsioglu, ketvirtfinalyje 6:2 - olandą Julianą Westhinerį, pusfinalyje 2:1 - Vokietijos atstovą Erkaną Bozkaya, tačiau finale nusileido kitam Vokietijos boksininkui Phillipui Nsingiui. Lemiama kova baigėsi lygiosiomis 0:0, bet pergalė mažaisiais taškais 3:2 buvo skirta turnyro šeimininkui.

Trečiąsias vietas šiame turnyre iškovojo šilutiškis Deividas Girulis ir marijampolietis Ričardas Kuncaitis.

Svorio kategorijos iki 54 kg varžybų ketvirtfinalyje D.Girulis 8:5 palaužė vokietį Vitalijų Gafurovą, bet pusfinalyje 0:6 pralaimėjo Ruslanui Madijevui iš Kazachstano. Svorio kategorijos iki 64 kg varžybose R.Kuncaitis 3:0 įveikė olandą Maxą van der Pasą, ketvirtfinalyje 3:0 - prancūzą Abdelį Maliką Ladjali, o pusfinalyje 1:2 pralaimėjo vokiečiui Thomui Vahrenholtui.

Vilnietis Deimantas Mickevičius svorio kategorijoje iki 75 kg pirmąją kovą 0:12 pralaimėjo airiui Joe Wardui.

„Brandenburg Cup“ finaluose 7 aukso medalius iškovojo Vokietijos, 3 - Kazachstano, 1 - Prancūzijos boksininkai. Tarp vicečempionų, be E.Petrausko - Estijos (1), Airijos (2), Turkijos (3), Kazachstano (1), Vokietijos (2) bei Ukrainos (1) sportininkai.

Šiame straipsnyje: boksasPetrauskasBajevas