Lietuvos ir Latvijos čempionių dvikovoje prireikė pratęsimo

Lietuvos ir Latvijos čempionių Vilniaus TEO ir Cėsio „Cesio“ dvikova tapo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) 16-ojo čempionato atidarymo dienos Marijampolėje deimantu.

Pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino. Komandoms sužaidus papildomas 5 minutes, triumfavo Vilniaus klubas - 76:72.

Sėkmingai pradėjusi susitikimą, „Cesio“ ekipa pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Tačiau ketvirtajame kėlinuke „Cesio“ jėgos ėmė sekti. Paskutinės pagrindinio laiko minutės metu pratęsimą TEO klubui išplėšė taiklus Giedrės Paugaitės dvitaškis (67:67). Įkvėptos ketvirtojo kėlinuko pabaigos sėkmės, vilnietės iniciatyvos iš rankų nebepaleido ir iškovojo pirmąją pergalę oficialiose sezono rungtynėse, įveikdamos savo varžoves 76:72.

Kitose LMKL rungtynėse Šiaulių „Rūta“ 103:59 sutriuškino lygos debiutantes Lietuvos aukšto meistriškumo moterų krepšinio klubą (LAMMKK).

Šiame straipsnyje: LMKLteoCesis