Lietuvos ir Estijos futbolo dvikova baigėsi taikiai: 1-1

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė svečiuose sužaidė draugiškas varžybas su Estijos futbolininkais. Rinktinės rezervo pajėgas patikrinanę lietuviai varžybas su estais baigė taikiai: 1-1.

Šaltą dušą varžybų šeimininkai lietuviams pateikė jau penktąją mačo minutę, kai po baudos smūgio S.Puri baudos aikštelėje kamuolį nukreipė į kairįjį vartų kampą.

Tačiau jau 12-os minutės Lietuvos rinktinė itin slidžiame stadione perėmė iniciatyvą, o 34-ąją minutę Vitalijus Kavaliauskas išlygino rezultatą.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą rodę lietuviai turėjo kelias progas persverti rezultatą, tačiau šiek tiek pritrūko sėkmės.

Su estais lietuviai šiemet jau žaidė vasarą Baltijos taurės turnyre - tada antrosios sudėties mūsų šalies rinktinė privertė pasiduoti varžovus mačo pabaigoje po Valerijaus Mižigurskio įvarčio. Dabar rinktinės treneriai vėl planuoja išbandyti kandidatus į nacionalinę rinktinę, tačiau šį kartą situacija su žaidėju pasirinkimu daug keblesnė.

Lietuvos rinktinė penktadienį iš Talino persikėlė į Saremo salas, kur įsikūrė Kuresarėje. Šiame apie 15 tūkstančių gyventojų turinčiame miestelyje ir vyks rungtynės. Vietos klube "Kuressaare", kuris kitais po metų pertraukos grįžo į aukščiausią lygą, yra rungtyniavę lietuviai Valdemaras Martinkėnas, Tomas Sirevičius, Svajūnas Rauckis. Kuresarėje Estijos rinktinė dar nėra pralaimėjusi nė karto.

Atvykę į miestelį lietuviai surengė treniruotę ant dirbtinės dangos aikštės. Estijoje pastaruoju metu nemažai snigo, tad buvo net šiek tiek abejojama, ar rungtynės įvyks. Nepaisant oro sąlygų komandos išbėgo į aikštę.

Šiame straipsnyje: futbolas,futbolo rinktinė