Lietuvos futbolo ekipos - kol kas be pergalių

Baltijos futbolo lygos ketvirtfinalyje Lietuvos komandos neįveikė savo varžovų iš Estijos ir Latvijos.

Lietuvos vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį susitikimą savo aikštėje su Estijos čempione Talino „Levadia“ vienuolike baigė lygiosiomis 0:0. „Nesu patenkintas rezultatu, nors komandos žaidimas nebuvo blogas. Sukūrėme daugybę progų įvarčiui, deja, nepavyko nė vienos realizuoti“, - po mačo sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius.

Kitose rungtynėse Latvijos čempionas Tomo Tamošausko Liepojos „Metalurgs“ klubas namuose 1:0 (0:0) įveikė Latvijos pirmenybių bronzos medalininkus Rygos „Skonto“ futbolininkus. Visą susitikimą žaidęs lietuvis 12-ąją minutę buvo įspėtas. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Jurgis Klava (58 min.).

Antradienį Vilniaus „Vėtra“ namuose 1:2 pralaimėjo latvių „Ventspils“ ekipai, o Panevėžio „Ekranas“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Talino „Flora“.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės vyks gegužės pradžioje.

Šiame straipsnyje: vėtraEkranasSūduva