Lietuvos dvidešimtmečių regbio rinktinei - Europos pirmenybių bronza

Lietuvos dvidešimtmečių regbio rinktinė iškovojo Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato bronzos medalius.

Penktadienį Lenkijoje pasibaigusių pirmenybių mažajame finale Lietuvos penkiolikė tik po pratęsimo 15:10 (3:0, 10:10) įveikė Ukrainos Bendraamžius.

Pergalingą prižeminimą 3-ą pratęsimo minutę atliko Vygantas Meškauskis. Dar po 5 taškus nugalėtojams pelnė Mantas Vilimavičius bei Paulius Strigūnas.

Senojo žemyno jaunimo čempionais tapo šeimininkai - jaunieji Lenkijos regbininkai, finale net 70:5 (49:0) sutriuškinę Moldovos ekipą.

Antradienį pusfinalyje lietuviai 3:48 (3:28) pralaimėjo Lenkijos komandai, o Moldovos ekipa 11:3 (5:3) nugalėjo Ukrainos bendraamžius.

Praėjusiais metais Lietuvos dvidešimtmečių regbio rinktinė iškovojo Senojo žemyno čempionės titulą, laimėjusi grupės varžybas Bosnijoje bei įveikusi visus varžovus ir finaliniame keturių ekipų turnyre Vengrijoje.

Šiame straipsnyje: regbis