Lietuvos bėgikai sėkmingai pasirodė Austrijoje ir Šveicarijoje

Septintą kartą surengtose tarptautinėse lengvosios atletikos uždarų patalpų „Indoor Classic Vienna“ varžybose Austrijos sostinėje trečiąją vietą tarp 77 sprinterių 60 m vyrų bėgime užėmė Martas Skrabulis - 7,01 sekundės.

Beje, Lietuvos atstovas laimėjo atrankos bėgimą (7,06 sek.), o varžybų nugalėtoju tapo turkas Aslanas Ismailas (6,91 sek.).

200 m bėgime Kostas Skrabulis pasiekė asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 21,67 sekundės. Jis užėmė šeštąją vietą, o laimėjo Turkijos atstovas Saferas Izzetas (21,34 sek.).

Vitalijus Kozlovas buvo penktas 800 m bėgime - 1 minutė 48,64 sekundės. Jo rezultatas geriausias šį sezoną Lietuvoje ir tik 0,22 sek. blogesnis už Lietuvos rekordą, jo pasiektą prieš trejus metus taip pat Vienoje. Pirmas finišavo austras Andreasas Rapatzas (1:47,24).

„LAC Biel Hallenmeeting“ lengvaatlečių turnyre Maglingene (Šveicarija) startavo Agnė Šerkšnienė. 60 m atrankos bėgime ji finišavo trečia (7,71 sek.), tokią pačią vietą užėmė ir finale (7,69 sek.). Greičiausia buvo šveicarė Lea Sprunger (7,50 sek.).

Šiame straipsnyje: bėgimaslengvoji atletika