Lietuvių triumfas Europos kurčiųjų stalo teniso pirmenybėse

Dvyliktą kartą surengtame Europos kurčiųjų stalo teniso čempionate Lenkijoje puikiai pasirodė Lietuvos atstovai - Gintautas Juchna, Deividas Takinas, Viktoras Markevičius bei Kęstutis Žižiūnas.

Komandinėse varžybose Lietuvos vyrų rinktinei nebuvo lygių. C pogrupyje lietuviai vienodais rezultatais 3:0 įveikė Bulgarijos ir Lenkijos komandas, vėliau 3:0 nugalėjo Čekiją, 3:2 privertė pasiduoti Vokietiją, o finale 3:1 įveikė Rusijos stalo tenisininkus.

Vyrų dvejetų čempionais tapę D.Takinas bei G.Juchna finale 3:0 (12:10, 11:6, 11:2) nugalėjo vokiečius Thomasą Baehrį poroje su Marku Mechau.

V.Markevičiaus bei K.Žižiūno pora ketvirtfinalyje pralaimėjo ukrainiečiams bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Trečiojo aukso apdovanojimo savininku G.Juchna tapo vyrų vienetų varžybose, finale 4:1 (11:6, 11:6, 13:11, 8:11, 11:6) privertęs pasiduoti sidabrą iškovojusį D.Takiną.

Šiame straipsnyje: Stalo tenisas

na na

na na  portretas
ar tai čia tas pats Gintautas Juchna-7 kart Lietuvos stalo teniso čempionas? Nežinojau,kad jis kurčias.Nuo kada jis apkurto,būtų įdomu sužinot.Keistai kažkaip viskas...