Lietuvių penkiakovininkų pora liko per žingsnį nuo bronzos medalių

Sekmadienį Rio de Žaneire (Brazilija) baigėsi antrasis pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kurio mišrių komandų varžybose Lietuvos atstovai užėmė 4-ąją vietą.

Gintarė Venčkauskaitė ir Paulius Aleksandravičiusfechtavime užėmė 11-ąją vietą, plaukime buvo 10-i, jojime – 6-i ir prieš paskutinę rungtį rikiavosi 10-oje pozicijoje, tačiau lietuviai kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užfiksavo geriausią laiką, aplenkė net 6 komandas ir surinkę 5576 taškus liko per žingsnį nuo bronzos medalių, kuriuos iškovojo Latvijos (5592 tšk.) pora – Jelena Rublevska ir Denisas Cerkovskis.

Aukso medalius iškovojo visų varžybų metu dominavę rusai (5736 tšk.) Jekaterina Churaškina irAleksandras Lesunas, o sidabru pasidabino ukrainiečiai (5696 tšk.) Viktorija Tereščiuk ir Ruslanas Nakonečnij.

Mišrių komandų varžybose iš viso dalyvavo 16 šalių.

Priminsime, kad penktadienį Rio de Žaneire sidabro medalį iškovojo olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė.

Trečiasis pasaulio taurės etapas balandžio 17-21 dienomis vyks Kinijoje.