Lietuvių klubų nesėkmės Turkijos krepšinio pirmenybėse

Antrąją nesėkmę Turkijos vyrų krepšinio pirmenybių dešimto turo mače patyrė trečiąją vietą užimantis Dariaus Songailos Stambulo „Galatasaray“ klubas, šeštadienį svečiuose 65:73 (24:22, 15:16, 12:21, 14:14) nusileidęs šešiolikos komandų turnyro lyderiais tapusiems Stambulo „Bešiktaš Milangaz“ (8 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, sugriebė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 12 su puse minutės (12:26) D. Songaila pataikė 2 dvitaškius iš 5.

14 taškų svečiams pelnė Enderas Arslanas, 11 - Mertas Shumpertas, 10 - Eurkanas Aldemiras.

21 taškų prie pergalės prisidėjo Davidas Hawkinsas, 17 - Zoranas Ercogas, 14 - Fikretas Akinas.

Nesėkmingas šeštadienis buvo ir Simo Jasaičio Ankaros „Turk Telekom“ komandai, kuri namuose 60:84 (15:23, 12:14, 20:28, 13:19) pralaimėjo penktoje vietoje esančiai Bandirmos „Banvit“ (7/3) ekipai ir patyrusi ketvirtąją nesėkmę smuktelėjo į septintąją poziciją.

Per 24 žaidimo minutes (24:07) lietuvis pelnė 7 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo. S. Jasaitis prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei visus 3 baudų metimus.

13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kasparas Kambala, 12 - Ali Karadenizas, 11 - Nedimas Yucelas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Lance'as Williamsas (12 tšk.), Erkanas Veyseloglu bei Kenanas Bajramovičius (po 11 taškų).

Šiame straipsnyje: Simas JasaitisDarius Songaila