Lietuviai - pasaulio jaunimo ledo ritulio pirmenybių lyderiai

Trečią pergalę iš eilės planetos jaunimo (iki 20 metų) čempionato antrojo diviziono B grupės turnyre Estijoje iškovojo bei šešių ekipų turnyro vienvalde lydere tapo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė.

Antradienį Lietuvos ledo ritulininkai 9:5 (4:2, 2:0, 3:3) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusius bei antrojoje pozicijoje esančius Rumunijos (6 tšk.) bendraamžius.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrejus Židkovas (07:19), Edgaras Rybakovas (7:50), Arnoldas Bosas (10:51 ir 57:44), Andrejus Burakovas (17:23), Laisvydas Rimus (28:04 bei 55:32), Pijus Rulevičius (31:56) ir Povilas Verenis (53:37).

Rumunų gretose įvarčiais pasižymėjo Leonardas Pascaru (14:30), Tamašas Biro (17:44 bei 48:58), Roberto Gliga (44:54) ir Csanadas Fodoras (59:45).

Trečiadienį Lietuvos ekipos varžove bus Belgijos komanda, antradienį žaidžianti su Olandijos jaunimo ledo ritulio rinktine.

Čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva   3 3 0 0 0  20:7   9
2. Rumunija  3 2 0 0 1  15:15  6
3. Olandija  2 1 0 0 1   6:9   3
4. Belgija   2 0 1 0 1   8:9   2
5. Estija    2 0 0 1 1   7:10  1
6. Serbija   2 0 0 0 2   4:10  0

Šiame straipsnyje: ledo ritulys