Lietuviai džiaugėsi antra pergale pasaulio čempionate

Ukrainoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų A grupės turnyre antrąją pergalę trečiojo turo rungtynėse iškovojo bei šešių komandų turnyro lydere tapo Lietuvos rinktinė (7 tšk.).

Ketvirtadienį jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusius bei penktojoje pozicijoje esančius Pietų Korėjos bendraamžius.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Aimas Fiščevas (35:19) bei Pijus Rulevičius (52:26), o susitikimo didvyriu tapo visus 22 varžovų smūgius atrėmęs vartininkas Mantas Armalis.

Penktadienį čempionate poilsio diena, o šeštadienį lietuviais žais su tašku dar nepraradusia Ispanijos komanda.

II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lietuva        3 2 0 1 0   9:4   7
2. Ispanija       2 2 0 0 0   9:3   6
3. Ukraina        2 1 1 0 0  10:8   5
4. Vengrija       2 0 1 0 1   8:8   2
5. Pietų Korėja   3 0 0 1 2   5:9   1
6. Olandija       2 0 0 0 2   2:11  0

Grupės nugalėtoja iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į III divizioną.