Lietuvės – pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės vicečempionės

Vengrijoje prasidėjusiose pasaulio jaunimo (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse sidabro medalius iškovojo Lietuvos merginų rinktinė.

Estafetės varžybose sidabro medaliais pasidabinusios lietuvės – sesės dvynės Ieva ir Emilija Serapinaitės bei Karolina Gužauskaitė – surinko 4064 taškus ir 84 taškais atsiliko nuo auksą iškovojusios Rusijos komandos.

Bronza atiteko Prancūzijos merginoms.

Sportininkės dalyvavo tik keturiose rungtyse: Lietuvos trejetas užėmė antrąją vietą fechtavimosi (956 tšk.) rungtyje, buvo greičiausios plaukimo (1068 tšk.) varžybose ir užėmė trečiąją vietą šaudymo bei kroso dvikovėje (2040 taškų).

Vaikinų estafetėje čempionais tapo Vokietijos (4992 tšk.) sportininkai, aplenkę Pietų Korėjos (4968 tšk.) bei Prancūzijos (4904 taškai) ekipas.

Estafetės varžybose dėl medalių kovojo 15 merginų ir 14 vaikinų trijulių.

Šiame straipsnyje: šiuolaikinė penkiakovė