Lietuvė tapo buriavimo varžybų lydere (papildyta)

Geltonojoje jūroje vykstančioje buriavimo olimpinėje regatoje 25-erių metų Gintarė Volungevičiūtė sekmadienį šeštajame "Laser Radial" klasės plaukime užėmė ketvirtą vietą ir tapo lydere bendroje įskaitoje.

Po šešių plaukimų susumavus penkių geriausių rezultatus Lietuvos buriuotoja turi 17 baudos balų ir šešiais lenkia į antrą vietą pakilusią amerikietė Anna Tunnicliffe, kuri finišavo trečia.

Buvusi lyderė naujazelandietė Jo Aleh šeštajame plaukime užėmė tik keturioliktą vietą ir su 24 baudos balais smuktelėjo į trečiąją poziciją.

Sekmadienį šioje klasėje turėjusius vykti dar du plaukimus organizatoriai dėl sudėtingų oro s1lygų nukėlė į pirmadienį. Jei oras leis pirmadienį sportininkės varžysis keturiuose plaukimuose.

Bet kuriuo atveju plaukimas dėl medalių vyks antradienį ir jame dalyvaus tik dešimt pajėgiausių buriuotojų iš 28-ių pradėjusių varžybas "Laser Radial" klasėje.