L.Grigelis tęsia pergalių seriją ITF serijos turnyre Didžiojoje Britanijoje

Antrą pergale Didžiojoje Britanijoje vykstančio ITF serijos (F8 Futures) teniso turnyro vienetų varžybose iškovojo aštuoniolikmetis Laurynas Grigelis.

Šeštąjį reitingą turintis bei 444-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis lietuvis trečiadienį antrajame rate 6:1, 3:6, 6:1 įveikė 24-erių metų Alexanderiu Slabinsky'u iš Didžiosios Britanijos, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge tėra 565-as.

Iškovojęs antrąjį ATP reitingo tašką L. Grigelis ketvirtfinalyje žais su turnyro favoritu 253-uoju pasaulio tenisininku britu Jamie Bakeriu, kuris aštuntfinalyje 6:2, 7:6 (8:6) nugalėjo septyniolikmetį tėvynainį Toby Martiną.

Dvejetų varžybų pirmajame rate lietuvio ir 20-mečio šveicaro Josso Espasandino duetas 6:3, 7:6 (7:4) įveikė 20-mečius britus Danielį Evansą bei Joshuą Miltoną ir pusfinalyje žais su antrąja turnyro pora 25-erių metų Barry Kingu iš Airijos bei 24-erių metų amerikiečiu Ashwinu Kumaru.

Teniso turnyro Mančesteryje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

Šiame straipsnyje: Laurynas GrigelisGrigelis