L.Grigelis pergalingai pradėjo ITF turnyrą Italijoje

Pergale Italijoje vykstančio ITF serijos "TC Bergamo-Memorial Santi" turnyro vienetų varžybas pradėjo devyniolikmetis Laurynas Grigelis.

435-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis L. Grigelis pirmajame rate 3:6, 6:3, 6:0 nugalėjo bendraamžį iš Švedijos Christianą Lindellą.

Iškovojęs 1 ATP reitingo tašką lietuvis aštuntfinalyje žais su turnyro favorito ispano Pedro Claro-Rossello (ATP-253) ir italo Massimo Capones (ATP-688) mačo nugalėtoju.

Dvejetų varžybų pirmajame rate L. Grigelio ir italo Filippo Leonardi duetas 6:3, 7:6 (7:5) nugalėjo italus Marco Bortolottį bei Marco Cecchinato ir ketvirtfinalyje susitiks su trečiąjį reitingą turinčia ispano Pedro Claro-Rossello bei portugalo Pedro Sousos pora.

Dvejetų turnyro ketvirtfinalyje žais ir Oskaras Kalinauskas. Poroje su italu Gianluca Bergomiu rungtyniaujantis lietuvis aštuntfinalyje 1:6, 6:2 [10:7] įveikė švedo Christiano Lindello ir vokiečio Samio Reinweino duetą.

Dėl vietos pusfinalyje lietuvio ir italo pora žais su antraisiais pagal reitingą argentiniečiais Alejandro Fabbriu bei Leandro Miganiu.

O. Kalinausko nematysime pagrindiniame vienetų turnyre, nes pirmajame kvalifikacinio turnyro rate 6:3, 6:2 nugalėjęs italą Edoardo Tessaro, lietuvis vėliau 3:6, 3:6 nusileido kitam Italijos tenisininkui Pietro Fanucciui.

Turnyro Bergamo mieste prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

Šiame straipsnyje: Laurynas Grigelis