Lengvaatlečiai susumavo sezono rezultatus

Palangos „Vanagupės“ viešbutyje surengtas Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) sezono uždarymo vakaras.

Apie pasiektus rezultatus ir ateities planus kalbėjo LLAF prezidentas Eimantas Skrabulis, LTOK generalinio direktoriaus pavaduotojas Kazys Steponavičius, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas, olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, Europos čempionė Živilė Balčiūnaitė.

Įteiktos LLAF 2010 metų nominacijos: „Laimingiausias optimistas“ – pasaulio jaunimo disko metimo čempionui Andriui Gudžiui, „Geležinė valia“ – Europos maratono čempionei Živilei Balčiūnaitei, „Jaunoji viltis“ – šuolininkei į aukštį Airinei Palšytei, „Talentų kalvis“ – A.Gudžiaus treneriui Vaclovui Kidykui, „Skrydis į elitą“ – disko metikei Zinaidai Sendriūtei, „Pagauta svajonė“ – Ž.Balčiūnaitės treneriui Romui Sausaičiui, „Meniškoji akis“ – fotožurnalistui Alfredui Pliadžiui, „Informacijos maestro“ - Steponui Misiūnui, specialus prizas „Už neišsenkamą patirtį ir meilę lengvajai atletikai“ – treneriui Rimantui Plungei. „Metų staigmenos“ nominacijos laimėtojas daugiakovininkas Darius Draudvila renginyje negalėjo dalyvauti.

Padėkomis ir prizais už rezultatus svarbiausiose 2010 m. varžybose pagerbti Ž.Balčiūnaitė, R.Sausaitis, A.Gudžius, V.Kidykas, Albinas Miliauskas, A.Palšytė, Tatjana Krasauskienė, Eglė Balčiūnaitė, Aleksandras Kitanovas, Z.Sendriūtė, Aloyzas Jasmontas, Virgilijus Alekna, D.Draudvila, Kristina Saltanovič, Juzefas Romankovas, Tadas Šuškevičius, Kastytis Pavilonis, Lina Grinčikaitė, Edmundas Norvilas, Silvestras Guogis, Erika Žiupkienė, Mantas Dilys, Alvydas Gavėnas, Austra Skujytė, R.Plungė.

Padėkomis apdovanoti I jaunimo olimpinių žaidynių dalyviai ir jų treneriai: Laura Gedminaitė ir Jurdanas Radžius, Martynas Šedys ir Arvydas Šedys, Marius Simanavičius ir Leonas Maleckis, Dovilė Dzindzaletaitė ir Juozas Tribė, Mantas Jusis ir Romas Ubartas.

Pagerbti ir senjorai, tapę pasaulio ir Europos čempionatų prizininkais: Austra Mikelytė, Vladas Zaniauskas, Gintaras Pridotkas, Birutė Keršulienė, Romualdas Jakutis, Janina Lapienienė, Jonas Šiaudinis, Valda Morkūnienė, Virginija Šniokienė, Herrik Gulbinovič, Linas Kulbokas, Leonas Varnas.

Pirmą kartą įteikti apdovanojimai už naujus Lietuvos rekordus – E.Balčiūnaitei (400 m ir 800 m uždarose patalpose) ir Ryčiui Sakalauskui (100 m).

Tarptautinės klasės sporto meistrų ženkleliai ir pažymėjimai įteikti A.Palšytei, R.Sakalauskui, Aleksui Abromavičiui, Z.Sendriūtei, sporto meistrų - Linai Andrijauskaitei, Povilui Mykolaičiui, Mariui Vadeikiui ir Mariui Rudžiui. Tarptautinės klasės sporto meistro vardas taip pat suteiktas D.Draudvilai, sporto meistro - Kazimirui Narvoišui.


Šiame straipsnyje: aleknaGudžiusbalčiūnaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių