Lengvaatlečiai išsidalijo Lietuvos čempionato apdovanojimus

Kaune įvykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate pagerinti du nacionaliniai rekordai.

Moterų ieties metimo varžybose 6-ąją vietą užėmusi rokiškietė Liveta Jasiūnaitė pasiekė naują šalies 15-mečių rekordą – 43 m 72 cm. Sidabro medalį iškovojusi trišuolininkė vilnietė Jana Nosova tapo Lietuvos 19-mečių rekordo autore – 13 m 22 cm.

Vyrų disko metimo turnyrą, nedalyvaujant traumuotam dukart olimpiniam čempionui vilniečiui Virgilijui Aleknai, laimėjo vilnietis Aleksas Abromavičius – 63 m 32 cm, aplenkęs kaunietį Andrių Gudžių – 60 m 98 cm ir kitą Vilniaus atletą Giedrių Šakinį – 57 m 20 cm.

Moterų rutulio stūmimo varžybose septintąjį aukso medalį iškovojo kaunietė Austra Skujytė – 17 m 25 cm. Atėnų olimpiados septynkovės vicečempionė tapo ir Lietuvos disko metimo vicečempione – 53 m 89 cm, nusileidusi tik šeštąjį aukso medalį pelniusiai skuodiškei Zinaidai Sendriūtei – 58 m 49 cm.

Kitų rungčių čempionai:

moterys:  100 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,44 sek. (ketvirtasis aukso medalis šioje rungtyje); 400 m - Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 54,45 sek; 1500 m - Eglė Krištaponytė (Klaipėda) 4 min. 22,75 sek.; 10000 m - Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai) 33 min. 16,06 sek (penktasis rezultatas Lietuvoje per visą istoriją); šuoliai į aukštį - Airinė Palšytė (Vilnius) 1 m 78 cm; šuoliai į tolį - Lina Andrijauskaitė (Kaunas) 6 m 61 cm; estafetė 4 po 100 m - Kaunas (E.Tamošiūnaitė, M.Palmaitytė, K.Sodeikaitė, A.Bobrova) 49,68 sek; 200 m - Silva Pesackaitė (Kaunas) 24,16 sek.; 800 m - Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2 min. 03,77 sek.; 5000 m - Eglė Krištaponytė (Klaipėda) 16 min. 52,01 sek.; 3000 m su kliūtimis - Evelina Uševaitė (Šiauliai) 11 min. 34,02 sek.; 400 m barjerinis bėgimas - Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1 min. 00,70 sek.; šuoliai su kartimi - Vitalija Dejeva (Kaunas) 3 m 53 cm; trišuolis - Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13 m 71 cm; kūjo metimas - Margarita Matulevičiūtė (Marijampolė) 46 m 83 cm; estafetė 4 po 400 m - Vilnius (V.Latyšovičiūtė, R.Batulevičiūtė, A.Ganytė, L.Malkevičiūtė) 3 min. 59,25 sek.;

vyrai: 100 m - Martas Skrabulis (Vilnius) 10,70 sek.; 400 m - Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 47,03 sek. (ketvirtas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją); 1500 m - Petras Gliebus (Vilnius, Trakai) 3 min. 51,51 sek.; 10000 m - Marius Diliūnas (Pakruojis, Šiauliai) 31 min. 57,23 sek. (trečias iš eilės laimėtas aukso medalis); 110 m barjerinis bėgimas - Mantas Šilkauskas (Kaunas) 13,89 sek. (3-4 rezultatas Lietuvoje per visą istoriją, Lietuvos U23 amžiaus grupės aukščiausia pasekmė); šuoliai į aukštį - Rimantas Mėlinis (Vilnius, Raseiniai) 2 m 08 cm; šuoliai į tolį - Povilas Mykolaitis (Kaunas) 7 m 94 cm; rutulio stūmimas - Rimantas Martišauskas (Klaipėda) 17 m 95 cm; ieties metimas - Paulius Vaitiekus (Klaipėda) 66 m 74 cm; estafetė 4 po 100 m – Lietuvos rinktinė (E.Dilys, M.Skrabulis, A.Pranckevičius, M.Šilkauskas) 40,55 sek.; 200 m - Egidijus Dilys (Kaunas) 21,39 sek.; 800 m - Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 1 min. 51,54 sek. (čempionas trečius metus iš eilės); 5000 m - Tomas Matijošius (Vilnius) 14 min. 31,87 sek.; 3000 m su kliūtimis - Justinas Beržanskis (Šiauliai) 9 min. 14,45 sek.; 400 m barjerinis bėgimas - Silvestras Guogis (Vilnius) 51,52 sek.; šuoliai su kartimi - Darius Draudvila (JAV) 4 m 20 cm; trišuolis - Mantas Dilys (Kaunas) 16 m 21 cm; kūjo metimas - Andrius Stankevičius (Marijampolė) 56 m 58 cm; estafetė 4 po 400 m - Panevėžys (S.Kubilius, R.Smilgys, D.Katelė, D.Žalga) 3 min. 18,85 sek.


Šiame straipsnyje: aleknaSkujytėGudžius

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių