Ledo ritulio čempionato finale - Elektrėnų „Energija“

Nacionalinės ledo ritulio lygos atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti finalo ketverte Elektrėnuose antrajame pusfinalyje aikštelės šeimininkai „Energijos“ ledo ritulininkai pirmieji praleido įvartį, tačiau daugiau klaidų nebedarė ir nugalėjo varžovus rezultatu 7:1 (3:1, 1:0, 3:0).

Elektrėnų klubas aktyviai pradėjo rungtynes ir užgulė vilniečių vartus nuo pirmųjų dvikovos minučių. VNA ekipa atidavė aikštės vidurį varžovams ir laukė progų kontratakuoti. Vieną tokių išnaudojo Deividas Četvertakas (05:56), kuris paliktas vienas prieš vartininką pasiuntė ritulį į vartus.

„Energija“ ir toliau dominavo aikštelėje ir nuolat grasino varžovų vartams. Sėkmė „Energiją“ lydėjo po Andriaus Židkovo reido (11:13), o netrukus rezultatas tapo 2:1 aikštelės šeimininkų naudai poDovydo Kulevičiaus smūgio (11:40).

Kėlinio pabaigoje „Energija“ išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino skirtumą iki 3:1, kai pasižymėjo Šarūnas Kuliešius (18:55).

Antrajame kėlinyje vilniečiai pakeitė taktiką ir ėmė vis dažniau lankytis prie varžovų vartų, tačiau įvartį pelnė „Energija“, kai gražiu smūgiu iš toli pasižymėjo Petras Nausėda (27:05).

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir kova tapo kietesnė. Abi ekipos ėmė dažniau prasižengti ir nuolat žaidė nepilnos sudėties, tačiau ir tai rezultatyvumo nepadidino.

Ramų trečiąjį kėlinį pagyvino D.Kulevičius (46:59), kuris išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino persvarą iki 5:1. Deividas Kazlauskas (50:23) padidino komandos persvarą iki penkių įvarčių, o iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms A.Židkovas (57:00) užfiksavo galutinį rungtynių rezultatą 7:1.

Sekmadienį, 16.00 val. Elektrėnų ledo rūmuose finale „Energija“ susitiks su Kaliningrado „Delovaja Rus“ ekipa.

„Energija“ – VNA 7:1 (3:1, 1:0, 3:0).

„Energija“: A.Židkovas, D.Kulevičius po 2, Š.Kuliešius, P.Nausėda, D.Kazlauskas po 1 įvartį.

VNA: D.Četvertakas 1 įvartis.