Ledo ritulio čempionate – tęsiasi pergalinga „Ice Wind“ serija

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Rytų diviziono „B“ grupės čempionate ir toliau be pralaimėjimų žengia Vilniaus „Ice wind“ komanda, kuri rezultatu 4:2 (0:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Vilniaus „Meteoro“ ekipą.

Atkakliose rungtynėse pirmuosius du kėlinius geriau žaidė „Meteoras“, kuris paskutiniąsias dvidešimt minučių pradėjo turėdamas dviejų įvarčių persvarą.

Tuomet „Ice Wind“ komandoje prabudo Jurijus Goriančikovas, kuris jau iki šių rungtynių buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. „Ice Wind“ gynėjas per septynias minutes sukūrė 4 įvarčius -  pelnė 3 įvarčius pats, rezultatyviai asistavo komandos draugo ketvirtajam įvarčiui ir lėmė klubo pergalę.

„Ice Wind“ ir toliau lieka viena iš trijų NLRL komandų, dar nepatyrusių pralaimėjimo. Vakarų divizione pergale skina Klaipėdos „Sadvita“ ir Šiaulių „Ledo linija“.

„Ice Wind“: Jurijus Goriančikovas 3, Vytautas Mikailionis 1 įvartis.

„Meteoras“: Gintautas Bulauka, Robertas Grinius po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Ice Wind“           6 6 0 0 0   26:13   18
2. Vilniaus „Ober-Haus“          3 2 0 0 1   16:10    6
3. Vilniaus „Vilkai“             5 1 1 0 3   13:23    5
4. Vilniaus „Hockey Punks“       5 1 0 0 4   14:15    3
5. Vilniaus „Meteoras“           3 0 0 1 2    9:15    1

Šiame straipsnyje: NLRLIce windmeteoras