Ledo ritulio čempionate sostinės klubas vis dar be taškų

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione įvyko dar vienerios rungtynės, po kurių tęsiasi taškų sausra sostinėje. Vilniaus VNA klubas patyrė dar vieną pralaimėjimą, šįkart 2:9 (0:3, 2:1, 0:5) nusileista Elektrėnų ESC klubui.

Šansų šiose rungtynėse vilniečiai turėjo tik prieš rungtynių teisėjo pirmąjį švilpuką. Iškart po jo, praėjus vis 1 minutei ir 17 sekundžių Paulius Kareckas pelnė pirmąjį savo įvartį iš trijų, o 6 minutę rezultatas jau buvo 2:0.

Antrajame kėlinyje Laurynas Baltrušaitis sušvelnino rezultatą iki 1:3, o Vitalijus Sevrukas iki 2:4, tačiau sostinės komandoje tebuvo 2 penketukai, kai varžovai rungtyniavo trimis trejetais ir dvejomis gynėjų poromis.

Paskutiniajame kėlinyje ESC komanda baigė savo darbą 5 sausais įvarčiais. Elektrėnų ekipa pasivijo turnyrinėje lentelėje kitą to paties miesto komandą, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Vilniaus VNA – Elektrėnų ESC 2:9 (0:3, 2:1, 0:5).

VNA: L.Baltrušaitis, V.Sevrukas po 1 įvartį.

ESC: P.Kareckas 3, M.Lomakinas 2, L.Stepankevičius, D.Virbickas, O.Šybajevas, D.Kazlauskas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Bizonai“ savo kelyje kliūčių kol kas neturi

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Kauno „Monstrai“ buvo priversti tapti nykštukais rungtynėse su Kauno „Bizonais“ ir kapituliavo prieš juos rezultatu 3:19 (1:8, 1:4, 1:7).

„Bizonai“ visa kaimene trypė varžovų gynybą nuo pirmųjų rungtynių akimirkų. Justas Misiukonis jau per pirmąsias 40 sekundžių 2 kartus pasiuntė ritulį į varžovų vartus. 6 minutę rezultatas tapo 5:1.

Numalšinę įvarčių alkį vėliau „Bizonai“ apsiramino, tačiau paskutiniajame kėlinyje vėl pakilo į medžioklę ir visiškai pribaigė varžovus.

„Monstrai“ gali guostis nebent tuo, jog buvo stabilūs – po įvartį per kėlinuką.

„Monstrai“ – Bizonai“ 3:19 (1:8, 1:4, 1:7).

„Monstrai“: T.Ežerskis, A.Borčevskis, D.Palkauskas po 1 įvartį.

„Bizonai“: J.Misiukonis 4, E.Vasiliauskas, V.Petraitis, V.Kavoliūnas, T.Budrauskas, M.Starkovas, A.Patapavičius po 2, A.Gavrilovas, G.Prešegalavičius, G.Šabūnas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              3 3 0 0  0 33:3   9

2. Elektrėnų „Strangers SC“     2 1 0 0  1  9:9   3

3. Kauno „Velniai“              2 1 0 0  1 10:11  3

4. Kauno „Monstrai“             2 1 0 0  1  9:19  3

5. Kauno „Crazy puck“           1 0 0 0  1  0:6   0

6. Jonavos „Week on Wings“      2 0 0 0  2  2:15  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.

Šiame straipsnyje: Vilniaus VNA