Ledo ritulio čempionate Kauno „Bizonai“ sutrypė varžovus

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL), Centro diviziono „B“ grupės rungtynės Kauno ledo arenoje vietos „Bizonai“nepasigailėjo varžovų iš Jonavos „Week on Wings“ komandos ir sutriuškino juos rezultatu 19:1 (4:0, 5:0, 10:1).

Jonaviečiai bandė priešintis pirmajame kėlinyje, tačiau Kauno komanda buvo gerokai stipresnė.

„Bizonai“ nuolat didino spaudimą varžovams ir ėmė juos triuškinti, kai trečiajame kėlinyje Jonavos atstovai pavargo ir nebesipriešino.

Jonavos „Week on Wings“ - Kauno „Bizonai“ 1:19 (0:4, 0:5, 1:10).

„Week on Wings“: Romualdas Libas 1 įvartis.

„Bizonai“: Tomas Budrauskas 5, Sergejus Kiršys, Giedrius Kazlauskas po 3, Roberts Budahs, Darius Garlinskas, Vytas Sakalauskas po 2, Antanas Patapavičius, Gintaras Šabūnas po 1 įvartį.

Kitos NLRL rungtynės įvyks penktadienio vakarą Kauno „Akropolyje“, kur susitiks Centro diviziono „B“ grupės komandos Kauno „Crazy puck“ ir Kauno „Monstrai“ bei Klaipėdos „Akropolyje“, kur Vakarų divizione žais Klaipėdos „Skatas – 95“ ir Kretingos „Grifai“.

Šiame straipsnyje: NLRLBizonaiWeek on Wings