„Lazio“ pralaimėjo, M.Stankevičius pasižymėjo geltona kortele

Penktąją nesėkmę Italijos elitinės futbolo lygos XXII turo rungtynėse patyrė ketvirtą vietą dvidešimties komandų turnyre užimanti Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ (39 tšk.) vienuolikė.

„Lazio“ futbolininkai sekmadienį svečiuose 2:3 (0:2) nusileido devintojoje pozicijoje esančiai „Genoa“ (30 tšk.) ekipai.

Lietuvis žaidė iki 67 minutės, kai jį aikštėje pakeitė Giuseppe Biava, ir 33-ą minutę buvo įspėtas.

Po vieno Rodrigo Palacio (9 min.) ir dviejų Bosko Jankovičiaus (25 ir 46 min.) tikslių smūgių šeimininkai pirmavo net 3:0.

Po pertraukos svečiams įvarčius pelnė Cristianas Ledesma (54 min. iš 11 m baudinio) ir Alvaro Gonzalezas (90 min.).

Beje, „Lazio“ vienuolikė susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Mobido Diakite's (82 min.).

Čempionate pirmauja Turino „Juventus“ (45 tšk.) komanda, savo aikštėje nesugebėjusi įveikti septynioliktojoje pozicijoje esančios „Siena“ (20 tšk.) ekipos - 0:0.

Ir toliau tašku nuo lyderio atsilieka antroje vietoje esantis „AC Milan“ klubas, namuose susitikimą su septintojoje pozicijoje esančiais „Napoli“ (31 tšk.) futbolininkais baigęs be įvarčių - 0:0.

Šeimininkai mačą baigė nepilnos sudėties - antrajame kėlinyje raudona kortelė buvo parodyta Zlatanui Ibrahimovičiui (64 min.).

Trečiojoje pozicijoje su 41 tašku liko „Udinese“ ekipa, išvykoje 2:3 (1:1) nusileidusi dešimtoje vietoje esančiai „Fiorentina“ (28 taškai) komandai.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Stevanas Jovetičius (39 ir 84 min. abu iš 11 m baudinio), vieną - Mattia Cassani (56 min.).

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Antonio Di Natale (14 min.) ir Gabrielis Torje (89 min.).

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

Veronos „Chievo“ - „Parma“             1:2 (0:0)
„Chievo“ - Cyril Thereau (50 min.);
„Parma“ - Sebastian Giovinco (46 min.), Luciano (69 min. į savo vartus)
„Lecce“ - „Bologna“                    0:0
Raudona kortelė: Moris Carrozzieri (74 min. - „Lecce“)
„Palermo“ - Bergamo „Atalanta“         2:1 (1:0)
„Palermo“ - Fabrizio Miccoli (29 min. iš 11 m baudinio), Igor Budan (49 min.);
„Atalanta“ - Maximiliano Moralez (56 min.)
Raudona kortelė: Andrea Consigli (26 min. - „Atalanta“)
„AS Roma“ - Milano „Inter“             4:0 (2:0)
Įvarčiai - Juan (13 min.), Fabio Borini (41 ir 49 min.), Bojan (89 min.)
„Novara“ - „Cagliari“                  0:0

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Juventus“         21 12  9  0 33:13 45
2. „AC Milan“         22 13  5  4 43:19 44
3. „Udinese“          22 12  5  5 33:20 41
4. „Lazio“            22 11  6  5 34:22 39
5. Milano „Inter“     22 11  3  8 34:29 36
6. „AS Roma“          21 10  4  7 35:25 34
7. „Napoli“           22  7 10  5 36:24 31
8. „Palermo“          22  9  4  9 32:32 31