Latvis laimėjo ATP serijos teniso turnyrą JAV

ATP serijos „Delray Beach International tennis Championships“ (JAV) vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju antrą kartą tapo 24-erių metų latvis Ernestas Gulbis (ATP-109). Finale per 1 valandą ir 36 minutes 7:6 (7:3), 6:3 įveikęs 29-erių prancūzą Edouardą Rogerį-Vasseliną (ATP-105).

Pirmą kartą šiame turnyre triumfavusio 2010 metais Latvijos tenisininko sąskaitoje - trys laimėti ATP serijos turnyrai. 2011 metais jis nugalėjo ir Los Andželo turnyre JAV.

Kartu su pagrindiniu prizu E. Gulbiui, kuris šį turnyrą pradėjo kvalifikacinėmis varžybomis, atiteko 78 tūkst. JAV dolerių čekio bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

E. Rogeris-Vasselinas, kuris vienetų varžybų ketvirtfinalyje iš tolesnės kovos eliminavo Ričardą Berankį, tenkinosi 41 100 dolerių piniginiu prizu ir 150 reitingo taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo amerikiečiai Jamesas Blake'as ir Jackas Sockas, finale 6:4, 6:4 nugalėję favoritus - baltarusį Maksimą Mirnyj poroje su rumunu Horia Tecau.