„Lakers“išsivežė dramatišką pergalę iš Detroito (top5)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Los Andželo „Lakers“ (22/26) kubas svečiuose 98:97 (32:27, 30:24, 16:21, 20:25) palaužė Detroito „Pistons“ (18/30) krepšininkus.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas dar buvo lygus (95:95), bet Kobe Bryantas ėmėsi iniciatyvos ir pelnė dvitaškį su varžovo pražanga – 98:95. Willas Bynumas dvitaškiu sušvelnino skirtumą (97:98), prie baudų metimo linijos stojęs Earlas Clarkas abusyk buvo netikslus. „Pistons“ lemiamai atakai dar turėjo 15 sekundžių, bet W.Bynumas bandymas tikslo nepasiekė.

Čia pat pražanga buvo sustabdytas Steve‘as Nashas, bet ir šis nepataikė abiejų baudų. Šeimininkai dar turėjo 1,2 sekundės, tačiau Andre Drummondas nepagavo virš krepšio pakabinti kamuolio ir laikas pasibaigė.

Nugalėtojams Pau Gasolis surinko 23 taškus (10 atk. kam.), Kobe Bryantas – 18 (8/20 metimai, 5 rez. perd.), E.Clarkas – 17 (10 atk. kam.), S.Nashas – 11 (10 rez. perd.), Antawnas Jamisonas pridėjo 10 taškų. Beje, „Lakers“ žaidė be peties skausmo kamuojamo Dwighto Howardo.

Pralaimėjusiems Gregas Monroe įmetė 20 taškų (12 atk. kam.), W.Bynumas – 18 (10 rez. perd.), Kyle‘as Singleris – 11 (6 atk. kam.), Brandonas Knightas (7 rez. perd.) ir Charlie Villanueva – po 10 taškų.

Bostone - šeimininkų pergalė

Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (24/23) klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 106:104 (33:30, 26:10, 33:37, 14:27) pranoko Los Andželo „Clippers“ (34/16) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Šeimininkams 22 taškus (4/6 tritaškiai) įmetė Paulas Pierce‘as, po 14 – Leandro Barbosa ir Jeffas Greenas, 13 – Jasonas Terry (6 rez. perd.), 12 pridėjo Kevinas Garnettas.

Pralaimėjusiems Jamalas Crawfordas (4/7 tritaškiai) ir Ericas Bledsoe (7 atk. kam., 10 rez. perd.) pelnė po 23 taškus, Blake‘as Griffinas – 20 (11 atk. kam.), Caronas Butleris – 18, DeAndre Jordanas surinko 12 taškų.

Šiame straipsnyje: lakersNBApau gasolis