„Lakers“ išvaistė pranašumą ir kapituliavo Fynikse (rezultatai)

Septynių mačų išvykose seriją Los Andželo „Lakers“ (20-26) ekipa pradėjo pralaimėjimu. Kobe Bryantui nepavyko atlikti net dvigubo dublio, o trijų „Lakers“ pergalių seriją 86:92 (22:26, 19:15, 32:22, 13:29) nutraukė Fynikso „Suns“ (16-30) komanda.

Los Andželo klubo krepšininkai prarado net 20 kamuolių ir per lemiamą ketvirtį sugebėjo iššvaistyti dviženklę persvarą.

Šįkart nesisekė ir pastaruoju metu puikiai rungtyniavusiam komandos lyderiui Bryantui. Jis pataikė 7 metimus iš 17, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, pelnė 17 taškų, tačiau net 6 kartus suklydo.

Be to, per paskutines 7 ketvirtojo kėlinio minutes Los Andželo komandai negalėjo padėti prieš savaitę traumuotą petį dar kartą susižeidęs Dwightas Howardas.

„Suns“: Michaelas Beasley 27, Marcinas Gortatas 14 (12 atk. kam.), Luisas Scola 12, Goranas Dragičius 11 (8 rez. perd.), Jaredas Dudley 11.

„Lakers“: Kobe Bryantas 17 (9 rez. perd., 6 kld.), Metta World Peace 15, Pau Gasolis 14, Antawnas Jamisonas 13, Steve'as Nashas 11.