„La Ligos“ V- ąjį turą vainikavo „Getafe“ pergalė

Pirmadienio vakarą buvo baigtas 5-asis „La Liga“ turas. Jį vainikavo paskutinės turo rungtynės tarp Madrido „Getafe“ ir Sevilijos „Real Betis“. Jos pasibaigė Madrido miesto klubo minimalia pergale 1-0.

Pirmajame kėlinyje daug geriau atrodė namuose žaidę „Getafe“ futbolininkai. Jie pavojingiau atakavo ir turėjo daugiau progų iš kurių vieną realizavo.

31-ą mačo minutę gavęs Juano Valera perdavimą iš krašto, kamuolį krūtine susistabdė Diego Castro ir jį pasiuntė į vartų kampą. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo.

Antrajame kėlinyje pagyvėjo ir „Betis“ puolimas, tačiau „Getafe“ vartininkas puikiai gynė vartus.

Daugiau įvarčių šiose varžybose niekas taip ir neįmušė, taigi „Getafe“ nutraukė „Betis“ pergalių kelią, o pati Madrido komanda šventė pirmąją savo pergalę.

Šiame straipsnyje: La LigaIspanijos futbolas