„La Liga“ išsišokėlė kelialapio į Čempionų lygą nepaleidžia (apžvalga)

Ispanijoje sužaistos centrinės „La Liga“ pirmenybių 33 turo rungtynės, kuriose svarbią pergalę iškovojo „Real Sociedad“ ekipa. Pastaroji rezultatu 4-2 privertė pasiduoti „Valencia“ komandos futbolininkus.

Pirmoje susitikimo pusėje aistrų netrūko. Teisėjui teko užfiksuoti ne tik įvarčius, bet ir rodyti geltonas korteles. Iš viso per pirmas 45 minutes buvo nubausti net keturi žaidėjai.

Šiame mače pirma į priekį išsiveržė „Valencia“ ekipa. 25 minutę po Aly Cissokho perdavimo įvartį į šeimininkų komandos vartus įmušė atakų lyderis Roberto Soldado.

Trenerio Ernesto Valverde auklėtiniai ilgai turima persvara nesidžiaugė ir jau po dešimties minučių rezultatas tapo lygus 1-1. Vidurio gynėjas Inigo Martinezas sulaukė rezultatyvaus Gonzalo Castro perdavimo ir pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje tęsėsi lygių varžovų dvikova. Pavojingų epizodų sukūrė ir šeimininkai, ir svečiai, bet galiausiai antrąjį įvartį įmušti pavyko „Real Sociedad“ klubui. 73 minutę G.Castro nukreipė kamuolį į priešininkų komandos vartų tinklą ir pirmą kartą šiame susitikime išvedė savo komandą į priekį.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo „Sociedad“ klubo puolėjas Agirretxe. Futbolininkas pasižymėjo 87 minutę ir įtvirtino savo komandos turimą pranašumą.

Per likusias antrosios rungtynių dalies minutes „Valencia“ ekipa šturmavo šeimininkų vartus ir po Jonaso įvarčio varžovų turimą persvarą sumažino perpus, bet po kelių minučių „Sociedad“ sugebėjo įmušti dar ir ketvirtąjį įvartį bei iškovoti pergalę, turnyrinėje lentelėje sustiprinančią ketvirtąją poziciją.