K.Saltanovič Meksikoje finišavo dvyliktoji

Meksikoje surengtose XXIV pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybose Kristina Saltanovič užėmė 12-ąją vietą.

20 km K.Saltanovič nužingsniavo per 1 val. 36 min. 28 sek. Nugalėjo ispanė Maria Vasco - 1 val. 31 min. 55 sek. Kita Lietuvos atstovė Brigita Virbalytė finišavo 29-oji - 1 val. 42 min. 05 sek. K.Saltanovič tai buvo jau aštuntosios pasaulio taurės varžybos. Iki šiol aukščiausią - 17-ąją - vietą ji buvo užėmusi prieš dvejus metus Čeboksaruose.

Pasaulio taurė yra vienas iš įskaitinių Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Race Walking Challenge“ varžybų serijos renginių. Po septynių etapų K.Saltanovič su 4 taškais tarp 19 klasifikuotų ėjikių užima 17-ąją vietą. Pirmauja portugalė Vera Santos - 40 taškų.

Vienas „Race Walking Challenge“ etapų birželio 11-ąją vyks Alytuje.

Šiame straipsnyje: Saltanovičvirbalytė