Kritikai nutildyti: anglai nukovė Brazilijos rinktinę (rezultatai)

Visame pasaulyje buvo žaidžiama daug draugiškų rungtynių. Vienas įdomesnių mačų vyko Londono „Wembley“ stadione kur Anglijos rinktinė priėmė Braziliją. Anglai savoje šalyje sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

Rungtynes aktyviau pradėjo brazilai, kurie žaidė tikrai greitą futbolą. 19 minutę Pietų Amerikos atstovai gavo puikią progą išsiveržti į priekį, nes už žaidimą ranka į Anglijos vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys.

Prie kamuolio stojo legendinis Ronaldinho, tačiau Joe Hartas atlaikė ne tik brazilo baudinį, bet ir jo pakartotinį smūgį.

Po šio epizodo Anglija pradėjo žaisti daug aktyviau. Pirmą anglų progą turėjo Danny Welbeckas, bet jis smūgiavo netiksliai.

Visgi 26 minutę Anglija sugebėjo išsiveržti į priekį. Pakartotinį smūgį iš toliau atliko Neymaro pagyrų šiandien sulaukęs Wayne‘as Rooney. Po keletos minučių Anglija ir vėl sukūrė pavojingą ataką, bet ją spėjo nutraukti brazilų gynėjai. Iki kėlinio pabaigos anglai ir išliko aktyvesni.

Antrojo kėlinio pradžioje Brazilija sugebėjo išlyginti rezultatą. Po Gary Cahillo klaidos įvartį įmušė puolėjas Fredas. „Fluminense“ lyderis po minutės pataikė ir į varžovų vartų skersinį.

Apie 56 minutę G.Cahillas vos neištaisė savo klaidos, tačiau jo stiprų smūgį galva atlaikė Brazilijos vartininkas Julio Cesaras.

Sužaidus valandą anglams vėl pavyko išsiveržti į priekį. Nepriekaištingą smūgį atlikęs Frankas Lampardas kamuolį į varžovų vartus pasiuntė nuo virpsto.

Iki rungtynių pabaigos abi šalys turėjo savo šansų, tačiau daugiau jų niekam išnaudoti nepavyko. Taigi pergalę šventė Anglija. Verta paminėti, kad tai pirmoji anglų pergalė prieš Braziliją nuo 1990 metų.

Europos ir Ispanijos čempionė Ispanija draugiškas rungtynes žaidė Katare kur 3-1 įveikėUrugvajų. Nugalėtojams įvarčius pelnė „Barcelona“ ekipos žaidėjai – vieną įvartį įmušė CescasFabregasas, o du pridėjo Pedro Rodriguezas. Urugvajui vienintelį įvartį pelnė CristianasRodriguezas.

Olandijos ir Italijos susitikimas baigėsi taikiai 1-1. Olandija įvartį pelnė 33 minutę kai pasižymėjoJeremainas Lensas. Italija rezultatą išlygino pačioje mačo pabaigoje kai pasižymėjo jaunasisMarco Verratti.

Galinga Argentinos rinktinė svečiuose 3-2 įveikė Švediją. Pirmą įvartį į savus vartus įsimušė švedas Mikaelis Lustigas, o kitus du įvarčius į švedų vatus įmušė Sergio Aguero ir Gonzalo Higuainas. Švedijos gretose pasižymėjo Jonas Olsonas ir Rasmusas Elmas.

Kitas įdomus mačas vyko tarp Prancūzijos ir Vokietijos. Pastaroji rinktinė šventė pergalę rezultatu 2-1, nors pirmoji praleido įvartį.

Švedija 2 – 3 Argentina
3‘ [0 – 1] Mikael Lustig (į savus vartus)

60‘ [2 – 1] Helder Postiga
61‘ [2 – 2] Joao Pereira (į savus vartus)

jo portretas
Autorius ryškiai nematė rungtynių. '"Žaidimas ranka" ginčytinas arba jo nebuvo. Visi pasipiktinę, o jis komentuoja atvirkščiai.